آموزش اکسس مقدماتی تا پیشرفتهعمومی

نحوه ایجاد یک پایگاه داده ساده در نرم افزار اکسس 2010-2016

create access database

ایجاد یک پایگاه داده جدید در نرم افزار اکسس بسیار آسان است. این آموزش هم در ادامه سری آموزش های جذاب اکسس می باشد. در نوشته های قبل توضیح دادیم که چگونه پایگاه داده ها را اصلاح و ویرایش کنید. اکنون که می دانید چگونه از پایگاه داده موجود استفاده و اصلاح کنید، ممکن هست علاقه مند به این باشید که پایگاه داده خودتان را طراحی کنید. طراحی پایگاه داده می تواند بسیار پیچیده باشد.

در حقیقات افراد دوره های زادی را سپری می کنند برای اینکه یاد بگیرند چگونه انها را طراحی کنند. به این دلیل بر روی ایجاد یک پایگاه داده از چرک نویس تاکید نکردیم. با این حال، می توانیم به شما کمک کنیم تا شروع کنید. در این درس، یاد می گیرید که چگونه یک پایگاه داده را با استفاده از الگوی موجود ایجاد کنید.برای یادگیری سریع و اصولی نرم افزار اکسس حتما این بسته های آموزشی تایید شده را ببینید!

حتما بخوانید: آموزش تصویری ایجاد و تغییر انواع فرم ها در نرم افزار اکسس

برای ایجاد یک پایگاه داده از الگو

قبل از تصمیم گیری در مورد ایجاد یک پایگاه داده ، ممکن است بخواهید الگوهایی را که در اکسس در نظر گرفته شدند را ببیندید تا مطمئن شوید که آنها با نیازهایتان تطبیق دارند یا نه. زمانیکه یک الگو را انتخاب می کنید، اکسس یک پایگاه جدی را براساس آن الگو ایجاد می کند. زمانیکه ان ایجاد شد می توانید پایگاه داده را با اطلاعات خودتان پر کنید یا آن را متناسب با نیازهایتان تغییر دهید. توجه کنید که الگوی دسترسی 2013 شما را ملزم به ذخیره پایگاه داده آنلاین با استفاده از Microsoft Sharepoint می کند. بسیاری از کسب و کارها از Sharepoint به منظور به اشتراک گذاشتن فایل ها در کار استفاده می کنند.

1- کلید فایل را انتخاب کنید. این به شما Bachstage view را نشان می دهد.

Screenshot of Access 2013

2- بر روی New کلیک کنید.

Screenshot of Access 2013

3- الگوهای مختلفی در زیر گزینه Blank desktop database ظاهر خواهد شد. می توانید بر روی جستجوی پیشنهادی کلیک کنید تا الگوهایی را پیدا کنید یا نوار جستجو را برای یافتن چیز خاصی استفاده کنید.

4- الگو را به منظور بررسی آن انتخاب کنید.

Screenshot of Access 2013

5- یک پیش الگو قبل از الگو، همراه با اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه الگو می تواند مورد استفاده قرار بگیرد ظاهر خواهد شد.

6- بر روی create کلیک کنید تا از الگوی انتخاب شده استفاده کنید.

Screenshot of Access 2013

7- پایگاه داده جدید با استفاده از الگوی انتخابی ظاهر خواهد شد.

8- اشاره به این نکته مهم است که همه الگوها توسط مایکروسافت ایجاد نشدند. بسیاری از انها توسط ارائه دهندگان سوم و یا حتی کاربران فردی ایجاد می شوند، بنابراین برخی از الگوها ممکن هست بهتر از بقیه کار کنند. اگر می خواهید الگوهای جدیدی دانلود کنید حتما سری به این وب سایت بزنید.

منبع : Sari Asan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا