آموزش کامل پاورپوینت گام به گامعمومی

ساده ترین روش درج کردن صوتصداآهنگ به پاورپوینت و نکات مهم

Record And Insert Audio

اضافه کردن صدا به ارائه پاورپوینت می تواند به جذابتر شدن اسلایدهایتان کمک کرده و چیزی بیشتر از تصویر و نوشتار را در اختیار مخاطب قرار دهد. در ادامه، ما به شما نحوه افزودن صدا به پاورپوینت 2013 از طریق شیوه های مختلف را نشان خواهیم داد.

روشهای افزودن صدا به پاورپوینت 2013

قبل از شروع مراحل کار، پیشنهاد می شود فایل پاورپوینتتان را با فرمت PPTX ذخیره کنید. این کار باعث می شود خیالتان از درست کار کردن صدایی که افزوده شده، راحت شود زیرا استفاده از فرمت PPT صدایتان را به فرمت تصویری تبدیل می کند. برای شروع، پاورپوینت را باز کنید، به اسلایدی که می خواهید صدا را به آن اضافه کنید رفته، در برگه Insert، Media و سپس Audio را انتخاب کنید. این کار سه گزینه برای افزودن صدا به پاورپوینت را در اختیارتان قرار می دهد.

Insert Audio in PowerPoint 2013

افزودن صدای آنلاین

وقتی Audio را از برگه Insert انتخاب کردید، یکی از گزینه هایی که نمایش داده می شود به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از کلمات کلیدی، به طور آنلاین صوتی را جستجو کنید. برای استفاده از این امکان، می توانید از سایت Office.com صوتی را جستجو و اضافه کنید.

Add Online Audio in PowerPoint

از کامپیوتر شخصیتان، به پاورپوینت صدا وارد کنید

این امکان شاید بهترین راه برای اضافه کردن صدا به اسلایدها باشد، زیرا می توانید به راحتی یک فایل صوتی را از کامپیوترتان وارد کنید. فرمتهای صوتی پشتیبانی شده در پاورپوینت عبارتند از Mp3، Mp4، Mp4a، WAV، WMA، AIIF، AU و MIDI.

Add Audio From Your PC

ضبط صدا و وارد کردن آن به پاورپوینت

سومین راه برای افزودن صدا در پاورپوینت، ضبط آن از طریق میکروفن است.

نکته: وقتی صدا به اسلایدتان اضافه شد، به حالت Slide Show رفته تا با پخش صدا از داخل اسلاید، آن را امتحان کنید. این کار می تواند به شما در شناسایی مشکلات احتمالی یا هر گونه تاخیری کمک کند.

How To Insert Audio in PowerPoint Slides

منبع : Sari Asan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا